Тахографы

Товариство з обмеженою відповідальністю «СКД АВТО» отримало ліцензію та клеймо №UA 111 ДержавтотрансНДІпроекту України за вх.. № 64 від 06.01.12 р. на право здійснення робіт по сервісному обслуговуванню (установка, продаж, ремонт, калібрування, гарантійне та пiслягарантiйне обслуговування) автомобільних тахографів. Послідовний розвиток дiяльностi по сервісному обслуговуванню тахографів дає можливість нашій компанії якісно та вчасно виконувати взяті на себе зобов’язання перед клієнтами.

Тахографы Украина
Тахографы Украина
Тахографы Украина

Наша компанія має можливість запропонувати якісний комплекс наступних послуг: установка тахографів, калібрування тахографів, ремонт тахографів, реалізація витратних матеріалів та запасних частин до тахографів, комплексний захист тахографів пломбуванням від несанкціонованого доступу, видача «Протоколу перевірки та адаптації тахографа до транспортного засобу».

Вартість наших послуг:

Вартість комплектів тахографів:

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та гнучку систему знижок для постійних клієнтів.

Получить более детальную информацию про услуги, которые мы предоставляем вы можете получить связавшись с нами по телефону: +38(098)-029-85-44 либо email zp@skd-auto.com.ua. Контакты